Za szybko o 62 KM/H - zatrzymane prawo jazdy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Za szybko o 62 KM/H - zatrzymane prawo jazdy

Data publikacji 18.02.2020

Policjanci z sokólskiej drogówki, wyeliminowali z ruchu drogowego kierowcę opla. Mężczyzna, na krajowej 8 w miejscowości Wysokie, przekroczył dozwoloną prędkość o 62 kilometry. Kierowca stracił prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie otrzymał mandat oraz punkty karne.

W poniedziałek, po 8.00, na krajowej ósemce w miejscowości Wysokie, policjanci z drogówki wyeliminowali kolejnego "pirata drogowego". Tym razem kierowca opla, przekroczył dozwoloną prędkość o 62 kilometry w terenie zabudowanym. W związku z wykroczeniem, które popełnił stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych. Mężczyzna jest jednym z niechlubnych rekordzistów w powiecie sokólskim, w tym roku. Najwyższe zarejestrowane przez policjantów przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, należy do 36- letniego mężczyzny, który w styczniu tego roku przekroczył prędkość w miejscowości Woroniany o 68 kilometrów na godzinę.

Pamiętajmy!

Stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, w tym ograniczeń prędkości, prowadzi do zwiększenia bezpieczeństwa każdego z nas.