Kręci mnie bezpieczeństwo... - z sokólskimi Policjantami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kręci mnie bezpieczeństwo... - z sokólskimi Policjantami

Data publikacji 26.06.2020

Dzisiejszy dzień to jednocześnie koniec roku szkolnego i początek upragnionych wakacji. Policjanci z sokólskiej komendy podkreślają by był to przede wszystkim czas bezpieczny, zdrowy i aktywnie spędzony. Mundurowi, jak co roku będą czuwać, aby wspomnienia z letniego wypoczynku były historiami tylko z pozytywnym zakończeniem. Tego właśnie życzą wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom w dniu rozpoczęcia wakacji.

Bezpieczeństwo w domu, na drodze i w podróży, nad wodą, w rejonie kompleksów leśnych... Pamiętajmy o tym, że sami również mamy wpływ na to, czy bezpiecznie spędzimy ten letni wolny czas. Stosujmy się również do obostrzeń związanych z koronawirusem. W przestrzeni publicznej zachowujmy bezpieczną 2-metrową odległość od innych osób, a jeżeli z różnych powodów jest to niemożliwe zasłaniajmy usta i nos.

W załączonym linku znajdziecie również kilka porad dotyczących bezpieczeństwa...

http://suwalki.policja.gov.pl/po3/informacje/aktualnosci/65803,Kreci-mnie-bezpieczenstwo-nad-woda-jak-zadbac-o-bezpieczenstwo-podczas-wakacji.html

 

Opis filmu: Film z życzeniami bezpiecznego letniego wypoczynku w domu, nad wodą, na drodze w podróży, w rejonach kompleksów leśnych od policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 40.82 MB)

Opis filmu: Film dotyczący bezpiecznego poruszania się w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 39.75 MB)