Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mianowanie nowego I-go Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.

Data publikacji 12.08.2009

3 sierpnia 2009 r.  I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Jacek Walczak wręczył akt powołania I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.

W dniu 1 sierpnia 2009 r. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Igor Parfieniuk powołał na stanowisko I Zastępcy  Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce podinspektora Stanisława Mośko.

Nowy zastępca komendanta ma 53 lata. Urodził się w Toruniu i mieszka w Białymstoku. Tam też stawiał pierwsze, policyjne kroki. Pracując na różnych  stanowiskach w służbie policyjnej poznał pracę od podstaw. Do sokólskiej komendy przeszedł z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, zdobywając szlify oficerskie. Jest magistrem administracji. Prywatnie komendant jest szczęśliwym mężem oraz ojcem córki. Każdą wolną chwilę stara się poświęcić rodzinie. Interesuje się historią.

Osoby uczestniczące w uroczystości życzyły komendantowi powodzenia w realizacji planów i osiągnięcia sukcesów nie tylko na polu aktywności zawodowej.