Prosimy o pomoc w identyfikacji zabójców Agnieszki - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Prosimy o pomoc w identyfikacji zabójców Agnieszki

Data publikacji 17.10.2009

Poszukujemy sprawców brutalnego zabójstwa 27-letniej Agnieszki z Sokółki.  W tej sprawie zwróciliśmy się już do Magazynu Kryminalnego 997 Michała Fajbusiewicza. Prosimy  Państwa o pomoc w identyfikacji sprawców tej zbrodni.

21 stycznia po południu policjanci z Sokółki zostali powiadomieni o tragicznym zdarzeniu w jednym z mieszkań przy ul. Kołłątaja. Z policyjnych ustaleń wynikało, że zamieszkująca tam kobieta rankiem tego dnia wyszła z domu. Gdy wróciła przed południem znalazła na podłodze jednego z pokoi zakrwawione ciało mieszkającej z nią 27-letniej wnuczki. Sekcja zwłok wykazała, ze kobieta została zgwałcona i brutalnie zamordowana. W tej sprawie policjanci docierali do wielu świadków. Sprawdzane były wszelkie możliwe tropy. Kolejno eliminowano też różne wersje wydarzeń tamtego tragicznego przedpołudnia. Jednak sprawcy dotąd pozostają bezkarni. W oparciu o dotychczasowe ustalenia stworzone zostały portrety pamięciowe sprawców.

Prosimy Państwa o pomoc w tej sprawie. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

O pomoc zwróciliśmy się również do Magazynu Kryminalnego 997 Michała Fajbusiewicza. W najbliższą sobotę o godzinie 23:30 w TVP Info wyemitowany zostanie program poświęcony temu zdarzeniu.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia i tożsamości sprawców prosimy o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku – tel. /085/ 670 28 00