Seat na dachu - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Seat na dachu

Data publikacji 26.12.2009

Dwóch mężczyzn z obrażeniami ciała trafiło do szpitala, gdy ich auto na łuku drogi zjechało na przeciwległy pas jezdni, uderzyło w drzewo i dachowało. Okazało się, że obaj byli pijani. Policjanci z Dąbrowy Białostockiej ustalają kto prowadził pojazd i jakie były przyczyny wypadku.

Dzisiaj około godziny 3.00 na drodze relacji Dąbrowa Białostocka – Ostrowie doszło do wypadku. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że seatem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 23 i 28 lat. Najprawdopodobniej na łuku drogi kierujący stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Siła była na tyle duża, że wyrzuciła młodszego z nich na zewnątrz. Następnie toledo dachowało i zatrzymało się w przydrożnym rowie kołami do góry. Dwaj mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Okazało się, że obaj byli pijani i żaden z nich nie przyznaje się do kierowania autem. Badanie alkomatem wykazało u białostoczanina 1,8 promila a u mieszkańca gminy Nowy Dwór ponad 2 promile.

Policjanci z Dąbrowy Białostockiej ustalają kto kierował pojazdem w chwili zdarzenia i wyjaśniają szczegółowo jakie były przyczyny wypadku.


źródło - podlaska.policja.gov.pl