Sokólscy funkcjonariusze na II miejscu - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy funkcjonariusze na II miejscu

Data publikacji 03.08.2010

Sokólscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku będą reprezentować podlaską policję na Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Zakończyły się właśnie kwalifikacje wojewódzkie.

W połowie lipca odbyła się XVII edycja Turnieju Par Patrolowych „Partol Roku”. 17 par patrolowych ze wszystkich podlaskich powiatów walczyło o podium i możliwość wyjazdu na finał krajowy turnieju. Policjanci startujący w turnieju musieli rozwiązać test z wiedzy, wykazać się sprawnością fizyczną oraz celnym okiem na strzelnicy. O tym kto okazał się najlepszy zadecydowały punkty z poszczególnych kategorii. Sokólscy policjanci zajęli II miejsce, za funkcjonariuszami z OPP w Białymstoku. Do tego sukcesu przyczyniło się to, iż jeden z sokólskich policjantów był najlepszy na strzelnicy oraz zdobył najwięcej punktów podczas testu z wiedzy zawodowej. Sokólscy funkcjonariusze wraz z białostockimi policjantami będą reprezentować nasze województwo na krajowym finale Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Konkurs odbędzie się w dniach 15 – 17 września 2010 roku w Szkole Policji w Słupsku.
Puchary i pamiątkowe dyplomy zwycięskim policjantom wręczył I Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Funkcjonariusze dostali również nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewodę Podlaskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Starostę Powiatu Sokólskiego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji