Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce

Data publikacji 13.01.2011

Wczoraj odbyła się uroczysta odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku oraz zaproszonych gości. Sokólscy policjanci podsumowali efekty swojej ubiegłorocznej pracy. 

W dniu 12 stycznia 2011 roku o godzinie 10.00 na świetlicy w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, wzorem ubiegłych lat odbyła się odprawa służbowa na której omówiono i podsumowano wyniki pracy sokolskiej policji w roku 2010 oraz przedstawiono kierunki pracy na rok 2011.
W odprawie udział wzięli, podinsp. Adam Petelski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, Zastępca Prokuratora Rejonowego Prokuratury Rejonowej Białystok Północ – Anatol Pawluczuk do niedawna szef sokólskiej prokuratury oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego w Sokółce – Pani Ewa Nowicka-Sztachelska, kierownictwo oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy.
Komendant Powiatowy Policji w Sokółce mł.insp. Wiesław Małachwiej odprawę roczna rozpoczął od powitania gości i wszystkich pracowników. Następnie przedstawił efekty pracy poszczególnych pionów służbowych oraz omówił stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu sokólskiego w roku 2010 oraz priorytety na rok 2011. W swoim wystąpieniu komendant podkreślił  znaczenie współdziałania z władzami samorządowymi oraz służbami i instytucjami działającymi na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.   Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach bardzo dobrze ocenili pracę funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku odniósł się do całości przedstawionych wyników oraz planowanych działań,  oraz podziękował za wykonaną w 2010 roku pracę i życzył osiągnięcia jeszcze lepszych wyników w 2011 roku.