Bezpieczne ferie w powiecie sokólskim - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie w powiecie sokólskim

Data publikacji 21.01.2011

Funkcjonariusze sokólskiej policji od poniedziałku prowadzą spotkania w szkołach na temat bezpiecznych zachowań w trakcie nadchodzących ferii zimowych.

Mundurowi w trakcie spotkań rozmawiają z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpiecznej zabawy w domu i na podwórku w trakcie zabaw zimowych. Gdzie można zjeżdżać na sankach, jeździć na łyżwach, że obcych nie należy wpuszczać do domu, a przez ulicę przechodzić w wyznaczonych miejscach to dzieci wiedzą bardzo dobrze a kolejne spotkania z gośćmi pozwalają utrwalić im tą wiedzę. Do uczniów mieszkających na wsi wspólnie z policjantami przyjechał pracownik KRUSu, który rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym.

Policjanci będą się również spotykać z młodzieżą i dziećmi w trakcie ferii, wszędzie tam gdzie będzie zorganizowany zimowy wypoczynek. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z funkcjonariuszami sokólskiej policji prosimy o kontakt telefoniczny na nr 85 7110251 lub e-mail        andrzej.kozak@sokolka.bk.policja.gov.pl .