Oplem w drzewo - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Oplem w drzewo

Data publikacji 18.06.2012

22-letnia kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem uderzyła w znak drogowy a następnie w przydrożne drzewo. Kierująca i podróżująca z nią 17-latka trafiły do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej.

Wczoraj około godziny 18.00 dyżurny sokólskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sidra na ulicy Różanostockiej. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 22-letnia kierująca oplem astra jechała od wsi Potrubowszczyzna. Wjeżdżając do miejscowości Sidra najprawdopodobniej mijając zakręt z nieustalonych przyczyn zjechała na prawe pobocze uderzając w znak drogowy, a następnie w przydrożne drzewo. W wyniku czego 19-letnia pasażerka została zakleszczona w pojeździe. Doznała obrażeń głowy, stłuczenia płuc, po uwolnieniu nieprzytomna młoda kobieta została przetransportowana helikopterem do szpitala w Białymstoku. Kierująca z urazem głowy i ręki trafiła do sokólskiego szpitala. Dodatkowo wyszło na jaw, że 22-latka była pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało u niej ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl