11 zatrzymanych po alkoholu - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

11 zatrzymanych po alkoholu

Data publikacji 18.06.2012

W miniony weekend sokólscy policjanci zatrzymali  jedenastu kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Wszyscy za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Podczas ostatniego weekendu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zatrzymali 11 kierujących po alkoholu. Rekordzistami w tej niechlubnej grupie byli: 42-letni motorowerzysta, skontrolowany w sobotę, około godziny 19 w miejscowości Wólka - wynik blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie oraz zatrzymany do kontroli około godziny 21 w Harasimowiczach 22-latek siedzący za kierownicą bmw – wynik ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto na przydrożnym drzewie zakończyła się podróż 22-latki kierującej oplem, która po godzinie 17.00 w Sidrze jechała w stanie nietrzeźwości mając ponad 0,5 promila. Prowadzone przez kobietę auto najpierw uderzyło w znak drogowy, a następnie w przydrożne drzewo . Wszyscy kierujący za jazdę po alkoholu odpowiedzą teraz przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl