Kolizje z udziałem ciągników rolniczych - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizje z udziałem ciągników rolniczych

Data publikacji 20.06.2012

Wczoraj w powiecie sokólskim doszło do dwóch kolizji z udziałem ciągników rolniczych. Okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają sokólscy policjanci.

Wczoraj sokólscy policjanci wyjeżdżali dwa razy do zdarzeń drogowych do których doszło na drogach powiatu. Do pierwszej kolizji doszło wczoraj po godzinie 19.00 na skrzyżowaniu dróg w pobliżu miejscowości Głęboczyzna. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili, że 45-letni kierowca ciągnika rolniczego jadący z dwiema przyczepami nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25–latkowi kierującemu motocyklem i doszło do zderzenia. Do kolejnej kolizji drogowej doszło przed godziną 21.00 na drodze do Malawicz. Tym razem 26-latek, kierujący golfem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległą stronę drogi i uderzył w jadący z naprzeciwka ciągnik rolniczy z przyczepą, którym kierował 53-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia volkswagen dachował. Na szczęście nikt nie został ranny. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl