Zatrzymani nieletni sprawcy włamania - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani nieletni sprawcy włamania

Data publikacji 03.07.2012

Sokólscy policjanci odzyskali mienie pochodzące z włamania i kradzieży oraz zatrzymali sprawców. Okazali się nimi trzej nieletni mieszkańcy Sokółki. Młodzi ludzie za swoje postępownie odpowiedzą teraz przed sądem.

Wczoraj, po godzinie 8 dyżurny sokólskiej Policji został powiadomiony o zatrzymanym na sokólskiej targowicy - nieletnim sprawcy kradzieży wiatrówki. Właściciel stoiska informując mundurowych o zdarzeniu oświadczył również, że brakuje mu także dwóch składanych noży o wartości 70 złotych, których zatrzymany 15-latek nie miał przy sobie. Po sprawdzeniu rynku mundurowi zatrzymali dwóch kolejnych 15-latków. Jak się okazało nieletni mieli przy sobie skradzione przedmioty. Ponadto, w trakcie przeszukań - u zatrzymanych funkcjonariusze  znaleźli wiertarkę, skradzioną dzień wcześniej z jednego z domów przy ulicy Grodzieńskiej, a w przydrożnych zaroślach 5 litrów alkoholu pochodzącego z tego samego włamania. Teraz cała trójka 15-latków za postępowanie niezgodne z prawem odpowie teraz przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl