Nietrzeźwi kierujący i na zakazie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi kierujący i na zakazie

Data publikacji 13.07.2012

Minionej doby sokólscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących, dodatkowo trzech na aktualnym zakazie prowadzenia pojazdów. Każdy z nich za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj policjanci z Sokółki patrolując ulice powiatu zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista okazał się 28-latek jadący rowerem w Sokółce, który miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolejny– 33-latek kierujący seatem w Sidrze, u którego badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze udaremnili również dalsza jazdę 19-latkowi, który w miejscowości Olsza jechał mazdą. W jego przypadku urządzenie pokazało 1,7 promila. Czwartym zatrzymanym do kontroli był 36-letni rowerzysta, jadący z prawie 1 promilem alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 40-latka kierującego audi w Wojnowcach. Okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kolejnych dwóch w Sokółce, 18-latka jadącego bmw oraz 45-latka jadącego rowerem, którzy również posiadali aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.Teraz cała siódemka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl