Śmiertelny wypadek motocyklisty - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Data publikacji 17.07.2012

25-letni mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w bramę posesji. Zginął na miejscu. Sokólscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wczoraj po godzinie 17.00 dyżurny sokólskiej Policji poinformowany został o poważnie wyglądającym wypadku drogowym z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wyłudy w gminie Korycin. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 25-letni kierowca yamahy pokonując łuk drogi, najprawdopodobniej w wyniku nie dostosowania prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w bramę jednej z posesji. Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna zginął na miejscu. Okazało się, że 25-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku ustalają policjanci z Sokółki.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.sokolka.policja.gov.pl