Pożegnanie z "Wakacjami w mieście" - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z "Wakacjami w mieście"

Data publikacji 09.08.2012

Po raz ostatni spotkały się w całym składzie dzieci biorące udział w półkoloniach zorganizowanych wspólnie przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce. Na "Wakacjach w mieście" spotkają się za rok całkiem nowi uczestnicy.

Wczoraj w Sokółce na ulicy Wodnej przy Zalewie Sokólskim odbyło się ostatnie wspólne spotkanie półkolonistów. Wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek przeplatało się z grą w siatkówkę plażową. Na koniec wspólnie spędzonych dwóch tygodni dzieci zostały obdarowane plecakami z prezentami ufundowanymi przez Starostę Sokólskiego. Wielką radość dzieci wzbudził kolorowy sprzęt do puszczania baniek mydlanych oraz lody, które ufundowała firma „U Matczaka”.

Kolejna edycja „Wakacji w mieście” odbyła się dzięki współpracy sokólskich policjantów z pracownikami OSiR w Sokółce, współpracy z Białostockim WOPR oraz dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Sokółce i Starostwa Powiatowego w Sokółce, PSS Jaskółka, Klubu Bilardowego L.P. POOL Bilard oraz Blues&Rock Pub "u Matczaka".