17-letni sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

17-letni sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany

Data publikacji 29.08.2012

Sokólscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do przyczepy kempingowej. 17-latek trafił do policyjnego aresztu, teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałkowy poranek dyżurny sokólskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do przyczepy kempingowej. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Zaledwie kilka godzin po zdarzeniu funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce ustalili i zatrzymali sprawce tego przestępstwa. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec miasta. Dodatkowo wyszło na jaw, że nastolatek ma na swoim koncie kilka podobnych czynów. W sumie młody mężczyzna ukradł radioodtwarzacze samochodowe, pudełko z monetami, złotą obrączkę, kluczyki i dokumenty zaparkowanych tam samochodów. Próbował również ukraść głośnik samochodowy z nowobudowanego, niezamkniętego domu. Skradzione mienie zostało odzyskane a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Teraz 17-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl