Zderzenie 2 motocykli z busem i tirem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie 2 motocykli z busem i tirem

Data publikacji 03.09.2012

18-letni kierowca kawasaki nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim innego jednośladu. W wyniku tego doszło do zderzenia motocykli z busem i tirem. 18-latek trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustalają sokólscy policjanci.

W minioną sobotę około godziny 15.30 dyżurny sokolskiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na krajowej "dziewiętnastce" w pobliżu miejscowości Gieniusze. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 18-letni kierowca kawasaki jadąc w kierunku miejscowości Podkamionka najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poruszającego się przed nim innym jednośladem 21-latka i najechał na tylne koło suzuki. W wyniku uderzenia 18-latek stracił panowanie nad motocyklem, wywrócił się i uderzył w koła naczepy nadjeżdżającej z przeciwka ciężarówki. Natomiast drugi motocyklista po upadku najechał na poprzedzającego go volkswagena. Na skutek wypadku kierowca kawasaki z ogólnymi obrażeniami ciała i podejrzeniem złamania nogi nieprzytomny trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają sokólscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl