"Bezpieczne ferie" w powiecie sokólskim - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Bezpieczne ferie" w powiecie sokólskim

Data publikacji 25.01.2013

W ramach działań "Ferie 2013" sokólscy policjanci prowadzą cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą, aby utrwalić wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w tym okresie.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych policjanci sokólskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w ciągu minionego tygodnia odwiedzali miejsca zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu. Dzisiaj spotkali się z młodzieżą wypoczywającą na zimowisku w Szudziałowie. Głównym tematem wizyty było omówienie zasad bezpiecznego postępowania podczas zabaw na śniegu, czy też w pobliżu zamarzniętych zbiorników wodnych. Funkcjonariusze przypomnieli również podstawowe zasady ruchu drogowego. Rozmawiali z uczestnikami jak podczas beztroskich zabaw bezpiecznie spędzić czas wolny od zajęć szkolnych, udzielili wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w prelekcjach rozdano ulotki informacyjne.

Mundurowi w ostatnich dniach odwiedzili również młodzież wypoczywającą na obozie harcerskim na terenie szkoły w Nowym Dworze oraz młodzieżą na zimowisku z klubem jeździeckim w Geniuszach.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji