Leżał na drodze - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Leżał na drodze

Data publikacji 13.02.2013

Sokólscy policjanci uratowali 40-latka przed wychłodzeniem organizmu. Zziębniętego mężczyznę mundurowi odwieźli do domu, gdzie przekazali go pod opiekę rodzinie.

Wczoraj około godziny 20.00 sokólscy policjanci na drodze między Janowszczyzną, a Planteczką zauważyli leżącą osobę. Okazało się, że mężczyzna, od którego czuć było alkohol, nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 40-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Zziębniętego mężczyznę mundurowi odwieźli do domu, gdzie przekazali go pod opiekę rodzinie.

Sokólska policja zwraca się z apelem o przekazywanie informacji dotyczących osób starszych, niezaradnych życiowo, nadużywających alkoholu i zamieszkujących samotnie. Pamiętajmy, że to właśnie dzięki szybkiej informacji przekazanej właściwym służbom można zapobiec tragedii i uratować takie osoby od zamarznięcia. „Nie bądźmy obojętni” - Reagujmy!

800 444 989 - telefon do CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

- pod tym numerem telefonu, przez całą dobę można uzyskać informacje na temat czynnych noclegowni, ogrzewalni oraz miejsc gdzie można zjeść ciepły posiłek. 

997 - Policja

998 - Straż Pożarna

999 - Pogotowie Ratunkowe

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji