Uratowany od zamarznięcia - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowany od zamarznięcia

Data publikacji 18.03.2013

Dzięki natychmiastowej interwencji sokólskich policjantów na zgłoszenie o leżącym na ulicy Nowej mężczyźnie udało się uchronić nietrzeźwego 35-latka przed skutkami wyziębienia.

W sobotę około godziny 18.00 dyżurny sokólskiej Policji otrzymał informacje o leżącym przy ulicy Nowej mężczyźnie. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam zastali leżącego przy rampie kolejowej mężczyznę, od którego silnie było czuć woń alkoholu. Okazało się nim 35-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego, kontakt z nim był bardzo utrudniony. W zawiązku z tym wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła bardzo wychłodzonego 35-latka do szpitala. Dzięki zgłoszeniu i szybkiej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.

Sokólscy policjanci w dalszym ciągu apelują o przekazywanie informacji dotyczących osób potrzebujących pomocy. Pamiętajmy, że dzięki szybkiej informacji przekazanej właściwym służbom można zapobiec tragedii i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. „Nie bądźmy obojętni” - Reagujmy!

997 - Policja

999 - Pogotowie Ratunkowe

800 444 989 - telefon do CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO - pod tym numerem telefonu, przez całą dobę można uzyskać informacje na temat czynnych noclegowni, ogrzewalni oraz miejsc gdzie można zjeść ciepły posiłek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacj