Śmiertelny wypadek na krajowej ósemce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na krajowej ósemce

Data publikacji 15.04.2013


27-letni mężczyzna zginął na miejscu, po tym jak kierowane przez niego audi dachowało. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają sokólscy policjanci.

W piątek około godziny 18.35 dyżurny sokólskiej Policji powiadomiony został o tragicznym w skutkach wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wysokie w gminie Korycin. Zaalarmowani policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 27-letni mieszkaniec Augustowa najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze po czym wjechał na jezdnię i dachował. W wyniku zdarzenia kierujący zginął na miejscu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Podlaska Policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów, bo kiedy zaczyna brakować nam wyobraźni i zdrowego rozsądku dochodzi do przykrych, a niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale też i bezcenne życie.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl