Nietypowe odwiedziny w sokólskiej Policji - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietypowe odwiedziny w sokólskiej Policji

Data publikacji 08.07.2013

Dzisiaj uczestnicy akcji "Lato w mieście" odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Sokółce. Mundurowi przypomnieli najmłodszym, jak bezpiecznie spędzić letni wypoczynek.

Dzisiaj sokólskich policjantów odwiedziły dzieci uczestniczące w akcji "Lato w mieście" zorganizowanej przez Sokólski Ośrodek Kultury. Mundurowi przybliżyli dzieciom specyfikę swojej pracy, a także zapoznali z miejscem pracy na poszczególnych stanowiskach służbowych. Prelegenci mogli również przyjrzeć się z bliska radiowozom i wyposażeniu, wykorzystywanym przez mundurowych w codziennej służbie. Następnie funkcjonariusz omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku: w lesie, nad wodą i w kontakcie z nieznajomą osobą. W końcowej części spotkania najmłodsi wykonali prace plastyczne przedstawiające policjantów na służbie oraz bezpieczny wypoczynek. Na zakończenie wizyty każdy z uczestników otrzymał element odblaskowy.


 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl