Aresztowani za narkotyki - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowani za narkotyki

Data publikacji 08.07.2013

Sokólscy policjanci wspólnie z białostockimi mundurowymi zatrzymali 36 i 20-latka podejrzanych o przestępstwa narkotykowe w tym o obrót znaczną ilością środków odurzających. Sąd Rejonowy w Sokółce zastosował wobec dwóch mieszkańców miasta środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

W sobotnie popołudnie 36-latek oraz jego 20-letni wspólnik zostali tymczasowo aresztowani przez sokólski sąd. W areszcie spędzą najbliższe trzy miesiące. W środę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku na jednym z osiedli w centrum Białegostoku zatrzymali 36-latka. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że pochodzący z Sokółki mężczyzna może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń mundurowi ujawnili ponad 300 gramów amfetaminy oraz 10 litrów wysokoprocentowego alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Dodatkowo na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy informacji ustalono, że w tym przestępczym procederze uczestniczył również jego młodszy kolega. 20-latek wpadł w ręce mundurowych w Sokółce. Wobec obu mężczyzn Sąd Rejonowy w Sokółce zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Teraz 36 i 20-latek za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl