Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Data publikacji 12.07.2013

22-letni motocyklista zginął pod kołami lokomotywy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dąbrowie Białostockiej. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej.

Wczoraj około godziny 21.10 dyżurny Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej otrzymał informacje od dyżurnego stacji PKP o wypadku drogowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Kunawina. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 22-letni kierujący motocyklem suzuki najprawdopodobniej nie udzielił pierwszeństwa przejeżdżającemu pociągowi towarowemu relacji Sokółka - Suwałki. Motocyklista wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, uderzył w lokomotywę a następnie został wciągnięty pod koła maszyny. Niestety 22-letni mieszkaniec powiatu augustowskiego zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl