Śmiertelne potrącenie rowerzysty - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Data publikacji 18.07.2013

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej ustalili sprawczynię śmiertelnego potrącenia 85-letniego rowerzysty. Siedząca za kierownica hyundaia kobieta odjechała z miejsca zdarzenia. Teraz 26-latka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj, po godzinie 12.00 dyżurny Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej został powiadomiony o potrąceniu rowerzysty w miejscowości Miedzianowo. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 85-letni rowerzysta zginął w wyniku potrącenia, a sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze szybko ujawnili porzucony kilka kilometrów od Miedzianowa, w lesie pojazd, który brał udział w zdarzeniu. Zaledwie trzy godziny od zgłoszenia ustalono i zatrzymano sprawczynię wypadku. Okazało się, że za kierownicą hyundaia siedziała 26-letnia mieszkanka Dąbrowy, która kierowała nie posiadając do tego uprawnień. Podczas zatrzymania kobieta była trzeźwa. Teraz 26-latka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl