Opel wypadł z drogi - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Opel wypadł z drogi

Data publikacji 05.08.2013

Kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 28-latka z urazem nogi trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalają policjanci z Krynek.

W miniony czwartek po godzinie 19.00 dyżurny sokólskiej Policji powiadomiony został o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie relacji Krynki – Białystok, w rejonie miejscowości Poczopek. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 28-letnia kobieta jadąc oplem w kierunku Białegostoku na łuku drogi straciła panowanie nad autem i zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w skarpę, a następnie w drzewo. W wyniku wypadku kierująca z urazem nogi została przewieziona do szpitala, natomiast podróżujący z nią 22-latek doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Badanie alkomatem wykazało, że 28-latka była trzeźwa. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Krynek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl