Zdarzenia pod Wierzchłowcami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenia pod Wierzchłowcami

Data publikacji 09.10.2013

Na drodze K-19 w rejonie miejscowości Wierzchłowce doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W ich wyniku cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Wczoraj po godzinie 18 dyżurnego sokólskiej policji powiadomiono o zdarzeniu drogowym na „krajowej dziewiętnastce” w rejonie miejscowości Wierzchłowce. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce. Tam zastali wywrócony na bok ciągnik rolniczy oraz wywróconą do góry kołami przyczepę, z którą zderzył się kierowca mercedesa. 19-letni kierowca ciągnika i jego 19-letni pasażer oraz 27-letni kierowca mercedesa z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sokólscy policjanci wyjaśniają jakie były okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Kilkadziesiąt minut później wśród pojazdów oczekujących na przejazd w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia czterech osobówek. 29-letni kierowca bmw nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w stojącego passata, który uderzył w volkswagena przed nim. Ten natomiast uderzył w opla. Jedna z osób biorących udział w tej kraksie została przewieziona na obserwację do szpitala. Kierowca bmw za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji