Kolejny „Trzeźwy Poranek” na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny „Trzeźwy Poranek” na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 09.01.2014

W powiecie sokólskim policjanci prowadzili dzisiaj działania „Trzeźwy poranek”. W ich wyniku funkcjonariusze zatrzymali 4 kierowców, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj, od wczesnych godzin porannych sokólscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Wystarczyły zaledwie trzy godziny, by policjanci sprawdzili 469 kierujących. Niestety okazało się, że znaleźli się wśród nich i tacy, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. W czasie akcji policjanci zatrzymali 4 takie osoby. Niechlubnym rekordzistą w tej grupie okazał się 32-letni mężczyzna, zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Kupieckiej w Suchowoli. Kierujący ciągnikiem rolniczym miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz wszyscy kierowcy za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem. Sokólscy policjanci zapowiadają kolejne tego typu działania.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl