„Bezpieczne ferie” z sokólskimi policjantami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczne ferie” z sokólskimi policjantami

Data publikacji 16.01.2014

W ramach działań „Ferie 2014” sokólscy policjanci prowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą, aby utrwalić wiedzę dotyczącą bezpiecznych zachowań w okresie zimowego wypoczynku.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych policjanci z Sokółki cyklicznie spotykają się z dziećmi i młodzieżą w ramach działań „Ferie 2014”. Wczoraj Komendę Powiatową Policji w Sokółce odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce. Mundurowi przybliżyli dzieciom specyfikę swojej służby, a także zapoznali z miejscami pracy na poszczególnych stanowiskach. Prelegenci mogli również przyjrzeć się wyposażeniu wykorzystywanym na co dzień przez mundurowych. Następnie funkcjonariusze omówili podstawowe zasady bezpiecznego postępowania podczas zabaw na śniegu oraz w pobliżu zamarzniętych zbiorników wodnych. Natomiast dzisiaj, w Bibliotece Pedagogicznej w Sokółce policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1. Głównym tematem wizyty było omówienie zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Wszyscy uczestnicy prelekcji otrzymali dodatkowo ulotki informacyjne oraz odblaski.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl