Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 20.01.2014

W miniony weekend na drogach powiatu sokólskiego policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Jeden z nich doprowadził do zdarzenia drogowego. Teraz nieodpowiedzialni mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Podczas ostatniego weekendu sokólscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu trzech mężczyzn, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu. Pierwszego z nich, niechlubnego rekordzistę, mundurowi skontrolowali w sobotnie popołudnie w Jasionówce. 30-letni kierowca golfa w organizmie miał ponad 4 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiada przy sobie wymaganych dokumentów. Natomiast w niedzielę przed godziną 19.00 w Kuźnicy funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego volvo. Badanie alkomatem wykazało u 54-latka prawie 0,6 promila. Kolejnym kierowcą, który zdecydował się na jazdę samochodem po spożyciu alkoholu, był 51-letni kierowca iveco. Mężczyzna, w rejonie wsi Zadworzany, podczas omijania pojazdów oczekujących w kolejce na wyjazd z Polski, zderzył się lustrem z volvo. Kierujący miał ponad 1,3 promila. Teraz wszyscy zatrzymani nieodpowiedzialni kierowcy za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl