Bezpieczne ferie w Różanymstoku - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie w Różanymstoku

Data publikacji 23.01.2014

Sokólscy policjanci w okresie poprzedzającym rozpoczęcie ferii zimowych kontynuują cykl spotkań z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Wczoraj odwiedzili Zespół Szkół w Różanymstoku. Podczas wizyty mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie.

Pod koniec stycznia na terenie naszego województwa rozpoczynają się ferie zimowe. Aby były one bezpieczne sokólscy policjanci odwiedzają szkoły na terenie miasta i powiatu. Wczoraj takie spotkanie odbyło się w Zespole Szkół w Różanymstoku. W czasie wizyty mundurowi przypomnieli młodszym słuchaczom i ich rodzicom o bezpiecznych zachowaniach i zagrożeniach, z jakimi mogą się spotkać podczas zimowych zabaw. Omówili również podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące niechronionych uczestników ruchu drogowego. Gimnazjalistów funkcjonariusze przestrzegli przed zagrożeniami, na które narażeni są internauci oraz rozmawiali o zasadach bezpiecznego poruszania się w sieci. Podczas każdego spotkania mundurowi przypominają także numery telefonów alarmowych. Korzystając z okazji Dnia Babci i Dziadka rozdali uczestnikom laurki, a także odblaski i ulotki informacyjne.

W trakcie ferii sokólska Policja planuje spotkania z uczestnikami zimowego wypoczynku. Będą one przeprowadzane wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Placówek w Kuźnicy, Krynkach, Szudziałowie oraz Nowym Dworze.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl