Sokólscy mundurowi o bezpiecznych feriach - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy mundurowi o bezpiecznych feriach

Data publikacji 31.01.2014

W ramach działań "Ferie 2014" sokólscy policjanci prowadzą cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą, aby utrwalić wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w tym okresie.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych policjanci sokólskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Pożarnej spotkali się wczoraj z dziećmi spędzającymi wolny czas na zimowisku zorganizowanym przez księży z Parafii Św. Antoniego w Sokółce. Głównym tematem wizyty było omówienie zasad bezpiecznego postępowania podczas zabaw na śniegu, czy też w pobliżu zamarzniętych zbiorników wodnych. Mundurowi rozmawiali z uczestnikami jak podczas beztroskich zabaw bezpiecznie spędzić czas wolny od zajęć szkolnych. Radzili również, że do zimowych zabaw niezbędny jest ciepły ubiór, nieprzemakalne rękawiczki i dobre buty. Funkcjonariusz Straży Pożarnej przypomniał jakie zagrożenie niesie ogień oraz wskazał, jak prawidłowo zachować się w przypadku zagrożenia pożarem. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w prelekcjach rozdano odblaskowe opaski i ulotki informacyjne.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl