Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 03.02.2014

Sokólscy mundurowi na drogach powiatu ujawnili cztery osoby kierujące pod wpływem alkoholu. Niechlubnym rekordzistą w tej grupie okazał się 30-letni kierujący oplem, u którego badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy ujawnieni w weekend nietrzeźwi kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony weekend sokólscy mundurowi na drogach powiatu ujawnili cztery osoby kierujące pod wpływem alkoholu. Pierwsza została zatrzymana w piątkowe popołudnie w Szudziałowie na ulicy Szkolnej. U siedzącego za kierownica golfa 49-letniego mężczyzny badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. W sobotnią noc w Krynkach funkcjonariusze Straży Granicznej udaremnili dalszą podróż 30-letniemu kierującemu astrą. W jego przypadku badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu. W niedzielę rano policjanci zatrzymali dwóch kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców. Pierwszy z nich zatrzymany został w Sokółce na ulicy Kryńskiej. Kierowca bmw miał ponad 0,6 promila. Natomiast drugi, kierowca suzuki zatrzymany został na ulicy Konopnickiej, a urządzenie wskazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy ujawnieni w weekend nietrzeźwi kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl