Śmiertelny wypadek na krajowej 8 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na krajowej 8

Data publikacji 11.04.2014

Jedna osoba zginęła a dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, który miał miejsce na krajowej ósemce w rejonie miejscowości Korycin. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają sokólscy policjanci.

W minioną środę, o godzinie 12.00 dyżurny sokólskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tragicznym wypadku drogowym na krajowej ósemce w pobliżu miejscowości Korycin. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 43-letni kierowca golfa jadąc w kierunku Białegostoku z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka 62-latkiem kierującym nubirą. Niestety pomimo długiej akcji reanimacyjnej prowadzonej przez służby Pogotowia Ratunkowego nie udało się uratować życia 54-letniej kobiety - pasażerki volkswagena. Obaj kierowcy z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani śmigłowcem do szpitala w Białymstoku. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl