Wpadli z tubą - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z tubą

Data publikacji 02.06.2014

Policjanci z Janowa zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o kradzież elektronarzędzi, drobnych rzeczy codziennego użytku oraz… tuby o łącznej wartości ponad 40 tysięcy złotych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie, a postępowaniem całej trójki zajmie się teraz sąd.

Wczoraj po północy, policjanci z Janowa patrolując ulicę Parkową zauważyli trzy młode osoby niosące różne przedmioty. Dwóch mężczyzn na widok mundurowych uciekło w głąb pobliskiej posesji. Jednak po chwili zostali zatrzymani. W ręce funkcjonariuszy wpadła także towarzysząca im 19-latka. Okazało się, że przenoszone przez nich rzeczy pochodziły z kradzieży. Dwóch 18-latków i młoda kobieta wykorzystując nieobecność właściciela zabrali z jego domu elektronarzędzia, rzeczy codziennego użytku oraz… tubę o łącznej wartości ponad 40 tysięcy złotych. Teraz cała trójka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl