Sokólscy policjanci z wizytą u przedszkolaków - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci z wizytą u przedszkolaków

Data publikacji 16.06.2014

Sokólscy policjanci spotkali się z dziećmi z jednego z miejskich przedszkoli. Najmłodsi dowiedzieli się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz otrzymali odblaskowe prezenty.

W miniony piątek funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce po raz kolejny odwiedzili miejscowe Przedszkole Nr 5. Mundurowi rozmawiali z dziećmi z grupy „Bratki” na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze i uczyli między innymi, w jaki sposób prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedza w omawianym zakresie, doskonale wiedziały gdzie, kiedy i na jakim świetle mogą przechodzić przez jezdnię oraz to, że podróżując samochodem muszą jechać w foteliku z zapiętym pasem bezpieczeństwa. Najmłodsi poznali również zasady bezpiecznych zachowań nad wodą. Na koniec spotkania wszystkie obecne na spotkaniu przedszkolaki otrzymały drobne upominki w postaci elementów odblaskowych, natomiast policjanci w ramach podziękowań ręcznie wykonaną laurkę.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl