Sprawcy kradzieży zatrzymani - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Data publikacji 27.06.2014

Sokólscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież przewodów elektrycznych, rurek miedzianych oraz pasów do zabezpieczania przewożonego bagażu. Mężczyźni byli kompletnie pijani. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, na jednej z ulic miasta, zauważyli dwóch mężczyzn niosących torbę, z której wystawał kabel. Mundurowi postanowili sprawdzić zawartość bagażu. Na widok funkcjonariuszy jeden z mężczyzn - 37-latek, rzucił się do ucieczki. Jednak policjanci szybko go zatrzymali. Okazało się, że torba, którą nieśli mężczyźni, była po brzegi wypchana przewodami elektrycznymi, rurkami miedzianymi i pasami do zabezpieczenia przewożonego bagażu. 50-latek i jego młodszy kolega nie potrafili wytłumaczyć policjantom skąd pochodzą posiadane przez nich przedmioty. Obaj byli kompletnie pijani. 37-latek miał prawie 3 promile, natomiast starszy z nich ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Teraz policjanci z Sokółki ustalają szczegółowe okoliczności kradzieży, a postępowaniem mężczyzn zajmie się sąd.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl