Policjanci na festynie rowerowym - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na festynie rowerowym

Data publikacji 04.07.2014

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Sokółce zorganizowali festyn rowerowy, który odbył się w „Skate Parku” przed miejską pływalnią. Mundurowi przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzisiaj o godzinie 11.00 rozpoczął się festyn rowerowy zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Komendę Powiatową Policji w Sokółce. Uczestnicy zebrali się w „Skate Parku” przed miejską pływalnią krytą. W programie festynu było między innymi: pokaz rowerów wyścigowych oraz górskich, wyścigi kolarskie oraz możliwość zapisu do klubu kolarskiego „Lider Sokółka”. Policjanci przypomnieli o podstawowym wyposażeniu roweru oraz o zasadach bezpieczeństwa rowerzystów w ruchu drogowym. W trakcie imprezy można było oznakować rower. Młodszym uczestnikom rozdane zostały elementy odblaskowe, starszym naklejki profilaktyczne w ramach kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.


 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl