19-latek z narkotykami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

19-latek z narkotykami

Data publikacji 01.08.2014

Sokólscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, który miał przy sobie marihuanę. W trakcie przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli kolejne porcje narkotyków. Dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut, a dalej jego postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj rano dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że młody mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. Informacje policjantów okazały się trafne. Funkcjonariusze przy 19-latku znaleźli 8 gramów suszu roślinnego. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania mężczyzny mundurowi zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków. Po zbadaniu odnalezionych substancji okazało się, że jest to w sumie 12 gramów marihuany i gram amfetaminy. Dzisiaj 19-latek usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, a jego postępowaniem zajmie się teraz sąd.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl