Nietrzeźwy nieletni, drugi z narkotykami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy nieletni, drugi z narkotykami

Data publikacji 29.09.2014

Sokólscy policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili nietrzeźwego 17-latka oraz zatrzymali jego rówieśnika, który miał przy sobie ponad 0,5 grama marihuany.

Wczoraj, tuż po godzinie 1:00 w nocy mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce patrolujący centrum miasta zatrzymali do kontroli seata, którym podróżowało siedmiu młodych mężczyzn. W trakcie kontroli okazało się, że trzech z nich jest nieletnich, spośród których jeden był nietrzeźwy a kolejny, który już miał ukończone 17 lat w foliowej torebce posiadał ponad 0,5 grama suszu ziela konopi indyjskich. Młody mężczyzna, przy którym policjanci ujawnili środki odurzające został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Kierowca samochodu został ukarany mandatem karnym za przewożenie niedozwolonej liczby osób samochodem osobowym. Ponadto prowadzone jest oddzielne postępowanie mające ustalić osobę, która udzieliła alkoholu osobie małoletniej.


 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl