„Nietrzeźwy” piątek - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Nietrzeźwy” piątek

Data publikacji 21.10.2014

W miniony piątek sokólscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu. Każdy z nich za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony piątek policjanci z Sokółki patrolując ulice powiatu zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Pierwszy został zatrzymany po godzinie 13 w gminie Kuźnica. U jadącego audi 42-latka, badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że prawo jazdy stracił dzień wcześniej za ten sam czyn. Chwilę później w miejscowości Skindzierz policjanci udaremnili dalszą podróż 40-letniemu kierującemu fiatem. W jego przypadku badanie alkomatem wykazało ponad 1 promil alkoholu. Rekordzistą okazał się 23-latek jadący uno w miejscowości Wojnachy, który miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli okazało się, że kierowca fiata nie posiadał uprawnień do kierowania i aktualnych badań technicznych pojazdu. Ostatnim z zatrzymanych był 24-latek, który zatrzymany został przed godziną 21 w Sokółce na ulicy Białostockiej. Badanie alkomatem u kierującego bmw wykazało 0,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostały zatrzymane prawo jazdy. Teraz cała czwórka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl