Odblaskowe działania sokólskich policjantów - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odblaskowe działania sokólskich policjantów

Data publikacji 24.10.2014

Funkcjonariusze sokólskiej komendy w ramach prowadzonych działań odwiedzili dziś kilka pobliskich miejscowości gdzie rozdawali odblaski dzieciom i młodzieży na przystankach autobusowych oraz pieszym, przypominając o obowiązku ich noszenia.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Zespołu ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Sokółce prowadzili dziś działania profilaktyczne promujące noszenie elementów odblaskowych. Mundurowi rozdawali dzieciom i młodzieży oczekującej na dojazd do szkoły na przystankach autobusowych oraz pieszym poruszającym się poza terenem zabudowanym ulotki o bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz elementy odblaskowe. Podczas akcji przypominali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym, podkreślając jak ważne jest, aby „być widocznym” dla innych uczestników ruchu drogowego.


 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl