Narkotyki w mieszkaniu 26-latka - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w mieszkaniu 26-latka

Data publikacji 05.11.2014

Sokólscy policjanci zatrzymali 26-latka, w którego mieszkaniu znaleźli 350 gramów amfetaminy, 60 gramów marihuany oraz specjalny zestaw do nielegalnej uprawy konopi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać w domu duże ilości środków odurzających. Funkcjonariusze nie mylili się i kiedy w miniony poniedziałek wkroczyli do mieszkania 26-latka znaleźli tam 350 gramów amfetaminy oraz 60 gramów marihuany. Narkotyki były poporcjowane i przygotowane do sprzedaży. Ponadto, podczas dalszego sprawdzania domu policjanci znaleźli w specjalnie przygotowanej szafie znajdującej się w jednym z pomieszczeń zestaw do uprawy konopi indyjskich oraz urządzenia do porcjowania narkotyków. Mundurowi zatrzymali 26-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz obrotu nimi. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl