37-latek zatrzymany - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

37-latek zatrzymany

Data publikacji 05.11.2014

Policjanci z Sokółki zatrzymali 37-latka podejrzanego o włamanie do nieużytkowanych pomieszczeń piekarni i kradzież elektronarzędzi oraz miedzianych kabli. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

Minionej nocy, około godziny 2.00, dyżurny sokólskiej Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który najprawdopodobniej włamał się do nieużytkowanych pomieszczeń piekarni usytuowanej na terenie miasta. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z ogniwa patrolowo - interwencyjnego. Tam mundurowi zatrzymali podejrzanego o włamanie 37-latka oraz odzyskali skradzione przedmioty. Łupem sprawcy padły elektronarzędzia i miedziane kable. Dodatkowo wyszło na jaw, że dwa dni wcześniej najprawdopodobniej ten sam mężczyzna dokonał kradzieży z włamaniem w tym samym miejscu. Łączna wartość start to blisko 4 tysiące złotych. Teraz policjanci ustalają, czy 37-latek nie ma na swoim koncie innych podobnych przestępstw. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl