Aktualności

Za szybko na Białostockiej w Sokółce

Data publikacji 08.11.2021

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 49-latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. Kierowca audi jechał o 58 kilometrów na godzinę za szybko. Miejsce przeprowadzonej kontroli było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mundurowi apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.

W sobotę policjanci z drogówki, na ulicy Białostockiej w Sokółce, zatrzymali do kontroli drogowej audi. 49- letni kierowca jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 108 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną przepisami prędkość o 58 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec województwa śląskiego, który zlekceważył przepisy ruchu drogowego, stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliły punkty karne. Miejsce przeprowadzonej kontroli było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Powrót na górę strony