Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

SOKÓLSCY POLICJANCI POBIEGLI NA RZECZ FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH

Data publikacji 10.08.2022

Sokólscy policjanci pobiegli na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Z okazji 25. rocznicy powstania, Fundacja zorganizowała wirtualny bieg charytatywny. Akcja ma charakter indywidualny i trwa nadal. Do końca dzisiejszego dnia można zarejestrować się na stronie www.zapisyonline.pl, a sam wirtualny bieg trwa do 18 sierpnia 2022 roku. Wystarczy dowolna aplikacja rejestrująca 25 minut aktywności.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Ideą jest pokonanie dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 zł. Trasę można pokonać biegiem, marszem z kijkami, spacerem, a nawet na rowerze. Miejsce jest bez znaczenia - najważniejsza jest chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom po poległych policjantach oraz wspólna zabawa. Ważne jest też to, aby zgodnie z regulaminem zmierzyć swój czas i dystans oraz udokumentować udział w wirtualnej imprezie. Bieg charytatywny na rzecz Fundacji trwa od 25 lipca do 18 sierpnia 2022 roku.

Jeszcze do końca dzisiejszego dnia można zarejestrować się do wirtualnego biegu. Zachęcamy do włączenia się w szczytny cel Fundacji. Może to zrobić każdy, wystarczy zapisać się na stronie - www.zapisyonline.pl.

Film BIEG CHARYTATYWNY

Pobierz plik BIEG CHARYTATYWNY (format mp4 - rozmiar 15.34 MB)

Nagranie audio audiodeskrypcja

Powrót na górę strony