Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POŻEGNANIE I ZASTĘPCY KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W SOKÓŁCE

Dzisiaj w sokólskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego zastępcy komendanta podinspektora Tomasza Waszczuka. Po ponad roku pełnienia swojej funkcji dziś przejął obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, policjanci i pracownicy sokólskiej Policji.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyła się uroczysta zbiórka związana z przekazaniem obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce. Po ponad roku z jednostką pożegnał się dotychczasowy zastępca komendanta podinspektor Tomasz Waszczuk, który dalszą służbę będzie pełnił jako Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, policjanci i pracownicy sokólskiej Policji. Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań za wspólną służbę oraz wręczenia upominków. Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce zostały powierzone nadkomisarzowi Łukaszowi Gańko, który do tej pory pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Zarówno odchodzącemu komendantowi, jak i nowemu pełniącemu obowiązki zastępcy komendanta, wszyscy uczestniczący w uroczystości, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Sokółce młodszym inspektorem Sławomirem Kołakowskim, życzyli powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Powrót na górę strony