Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANI ZA WTARGNIĘCIE NA POSESJĘ

Data publikacji 06.02.2024

Policjanci sokólskiej komendy zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy wtargnęli na jedną z posesji w Sokółce. Para zaczęła się awanturować. Dodatkowo mężczyzna uszkodził 8 szyb w oknach i groził domownikowi. Mieszkańcy powiatu augustowskiego trafili do policyjnego aresztu.

W ręce sokólskich policjantów wpadła 31-latka i jej 31-letni partner podejrzani o naruszenie miru domowego. Z relacji zgłaszającej wynikało, że para w nocy wjechała autem na jej posesję. Mieszkańcy powiatu augustowskiego zaczęli krzyczeć i się awanturować. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna pięścią wybił 8 szyb w oknach i groził jednemu z domowników. 31-latka powiedziała mundurowym, że przyjechała na posesję, bo obawiała się o bezpieczeństwo przebywającej tam siostrzenicy. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna była u znajomych za zgodą rodziców i nic jej nie groziło. Mieszkańcy powiatu augustowskiego trafili do policyjnego aresztu. Para usłyszała zarzuty naruszenia miru domowego, zaś 31-latek dodatkowo odpowie za uszkodzenie cudzej rzeczy i groźby karalne.

Zgodnie z kodeksem karnym za naruszenie miru domowego grozi kara do roku pozbawienia wolności, za groźby karalne do 2 lat, zaś za przestępstwo uszkodzenia cudzej rzeczy do lat 5.

  • Mężczyzna w kajdankach
  • Mężczyzna w kajdankach przed kratami.
  • Policjant pobiera odciski palców.
  • Kobieta w kajdankach
  • Kobieta w kajdankach przed kratami
  • Policjant pobiera odciski palców.
Powrót na górę strony