"Piesi - odblaski"
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce po raz kolejny przeprowadzili działania „Pieszy” – „Odblaski”. Podczas akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych oraz kierowców samochodów, naruszających prawa niechronionych uczestników ruchu drogowego.