Pirat drogowy stracił prawo jazdy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pirat drogowy stracił prawo jazdy

Data publikacji 30.03.2015

Policjanci z sokólskiej drogówki zatrzymali 21-letniego pirata drogowego. Nieodpowiedzialny kierowca golfa niebezpiecznie wyprzedzając popełnił szereg innych wykroczeń, co zarejestrował policyjny wideorejestrator. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swój nieodpowiedzialny czyn odpowie przed Sądem.

W miniony czwartek przed godziną 19.00 policjanci sokólskiej drogówki patrolując ulicę Białostocką w Sokółce zauważyli niebezpiecznie wyprzedzającego ich golfa. Kierowca volkswagena po ominięciu nieoznakowanego radiowozu,  nie zważając na linie podwójną ciągłą nadal wyprzedzał  inne pojazdy popełniając przy tym szereg innych wykroczeń: wyprzedzanie na skrzyżowaniach oraz przejściach dla pieszych. Po chwili mundurowi zatrzymali pirata do kontroli. Okazało się, że jest to 21-letni mieszkaniec powiatu. W związku z popełnionymi wykroczeniami policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy. Teraz za swój nieodpowiedzialny czyn odpowie przed Sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl